Ogolna 18 listopada 2019

SiGMA już za tydzień!

autor: Maciej Akimow

SiGMA Group ogłosiła, że SiGMA ’19 expo odbędzie się w dniach 27-29 listopada 2019 roku w Malta Fairs & Conventions Centre w Ta’ Qali na Malcie i będzie dotyczyć przede wszystkim zawierania transakcji oraz ekspansji biznesowej w tym sektrorze.

Zarówno uczestnicy i wystawcy skorzystają na konwergencji branży iGamingowej z różnych kontynentów skupionych na integracji AI i Blockchain w iGamingowy ekosystem.Jako prawdziwe i światowej klasy wydarzenie z elitarną grupą delegatów z całego świata SiGMA jest dumna nazywać się światową organizacją iGamingu. Poprzez zaangażowanie w jakość i lata udanych operacji SiGMA stworzyła silną markę i ewoluowała w światowego influencera, który może ułatwiać największe transakcje w sektorze iGamingu. Taka postawa pozwala na ekspansję Grupy do Azji, bowiem w czerwcu 2020 roku odbędzie się tam SiGMA Manila.

Na SiGMA’19 pojawi się ponad 400 sponsorów i wystawców, a także 200 wiodących prelegentów branżowych i ponad 15 000 uczestników z ponad 80 państw. Listopadowy szczyt na Malcie wspierany będzie przez liczne lokalne i światowe imprezy, które będą odbywać się pod szyldem SiGMA Roadshow.

Podczas SiGMA’19 po raz kolejny będzie miejsce na SiGMA Pitch, czyli przestrzeń dedykowana dla młodych i innowacyjnych startupów, którzy będą mieli świetną ekspozycję, będą mogli zdobyć ekskluzywne zaproszenia na spotkania branży networkingowej oraz zdobyć potencjalne fundusze i mentoring od branżowych weteranów.

Ponadto Malta Gaming Awards powracają, aby uhonorować najlepsze historie sukcesu w branży iGamingowej. Spośród dwunastu kategorii, w której każda zostanie doceniona za wkład w brażę iGamingową, ceremonia Malta Gaming Awards wyróżni zwycięzców i zbierze pieniądze na instytucje charytatywne. SiGMA’19 po raz kolejny uhonoruje najbardziej inspirujące i innowacyjne osiągnięcia w branży podczas Malta Gaming Awards.

Aby uzyskać więcej informacji, napisz na adres: [email protected]

informacja prasowa partnera