Ogolna 17 czerwca 2021

Sportradar przedłuża umowę z Międzynarodową Federacją Tenisa Stołowego (ITTF)

Sportradar przedłużył współpracę z Międzynarodową Federacją Tenisa Stołowego (ITTF) do końca 2023 roku.

Zgodnie z wieloletnią umową Sportradar będzie nadal wykorzystywał swój System Wykrywania Nadużyć Finansowych (Fraud Detection System) do monitorowania wszystkich zawodów organizowanych lub sankcjonowanych przez ITTF, w tym Mistrzostw Świata w tenisie stołowym i zawodów rangi WTT.

Analiza nieprawidłowości

Zespół wykwalifikowanych ekspertów ds. uczciwości przeanalizuje nieregularne wzorce zakładów i podejrzane mecze, a wszelkie zdarzenia zostaną zgłoszone do ITTF.

ITTF będzie również mógł korzystać z usług wywiadowczych i śledczych Sportradar, aby pomóc zidentyfikować i zbadać zagrożenia i problemy związane z uczciwością,

Wieloletnia współpraca

Sportradar świadczy usługi integralności dla ITTF od grudnia 2017 roku.

Współpracę ze Sportradar bardzo ceni sobie sekretarz generalny ITTF Raul Calin: – Ochrona integralności naszych wydarzeń ma ogromne znaczenie, a nasze partnerstwo ze Sportradar Integrity Services pomaga wzmocnić nasz program uczciwości.

Korzystając z ich bogatego doświadczenia w dziedzinie uczciwości sportowej, wierzymy, że jesteśmy w bardzo dobrej pozycji, aby zidentyfikować problemy z uczciwością w naszych zawodach – zakończył Raul Calin.

Dyrektor zarządzający Sportradar Integrity Services, Andreas Krannich, dodał: – W naszej pozycji lidera w dziedzinie uczciwości sportowej naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie naszym partnerom skutecznych ram do walki z ustawianiem meczów i innymi problemami z uczciwością… Z niecierpliwością czekamy na dalsze wspieranie programu uczciwości ITTF.

Dodaj komentarz