Ogolna 21 września 2020

Sportradar zadba o uczciwość w indyjskim krykiecie

Sportradar rozpoczął współpracę z Board of Control for Cricket in India (BCCI), by wesprzeć jednostkę antykorupcyjną w monitorowaniu i ochronie integralności meczów w sezonie krykieta Indian Premier League (IPL) 2020.

Tym samym wszystkie mecze IPL 2020, które odbędą się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, będą monitorowane przez Sportradar w celu wykrycia nieprawidłowości w zakładach.

Nowe technologie

Dostawca dostarczy również BCCI ocenę ryzyka opartą na informacjach i spostrzeżeniach opartych na danych, a w razie potrzeby BCCI będzie mieć możliwość skorzystania z usług wywiadowczych i dochodzeniowo-śledczych Sportradar w okresie trwania partnerstwa.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Sportradar ma doświadczenie w pracy z organizacjami, takimi jak Indian Super League i Pro Kabaddi League, a także z niektórymi z największych lig i federacji na całym świecie, w tym z FIFA i Azjatycką Konfederacją Piłkarską (AFC).

Ogromne doświadczenie

Radości z rozpoczęcia współpracy z BCCI nie ukrywał dyrektor zarządzający Sportradar Integrity Services, Andreas Krannich: – To zaszczyt współpracować z BCCI w sezonie IPL 2020.

Jako światowy lider w dziedzinie uczciwości w sporcie, mamy nadzieję, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu rozgrywki będą prowadzone w sposób uczciwy. Wiemy również, że BCCI poważnie traktuje uczciwość i nie możemy się doczekać współpracy z nimi podczas całego sezonu – zakończył Andreas Krannich.

Tak jak wspomnieliśmy w ostatnich latach Sportradar podpisał podobne umowy z wieloma organizacjami, czy ligami na całym świecie. W tym z United Soccer League, ASEAN w w Azji Południowo-Wschodniej, czy z niemieckim DFL, który zarządza Bundesligą.

Dodaj komentarz