Ogolna 3 marca 2020

STS na dłużej z Futsal Ekstraklasą

Największy polski bukmacher, STS doszedł do porozumienia z Futsal Ekstraklasą w sprawie przedłużenia umowy sponsorskiej. Kontrakt przedłużono o dwa i pół roku, a więc do czerwca 2022 roku STS będzie oficjalny oficjalnym bukmacherem najwyższej klasy piłkarskich rozgrywek halowych.

Umowa zawiera wiele standardowych elementów. W tym ekspozycję marki STS podczas meczów w najwyższej klasie piłkarskich rozgrywek halowych. Logo firmy bukmacherskiej pojawi się m.in. na bandach LED, a także w materiałach wideo oraz telewizyjnych transmisjach na żywo. Co więcej kontrakt przewiduje wspólne działania w mediach społecznościowych, a także na stronach internetowych Futsal Ekstraklasy i jej klubów.

– Przedłużenie naszej współpracy z Futsal Ekstraklasa to kolejny etap umacniania pozycji STS jako preferowanego bukmachera wśród fanów futbolu. Oprócz współpracy z reprezentacją Polski w piłce nożnej czy topowymi klubami piłkarskimi angażujemy się w działania na pozostałych polach związanych z tym sportem. Potwierdza to m.in. niedawne wsparcie seniorskiej drużyny Urania Ruda Śląska, które pokazuje jak istotna jest dla nas współpraca z różnymi organizacjami na terenie całego kraju. Umowa z Futsal Ekstraklasa idealnie wpisuje się w naszą długoterminową aktywność sponsorską – powiedział prezes STS, Mateusz Juroszek.

Z przedłużenia umowy zadowolony jest również prezes Futsal Ekstraklasy, Maciej Karczyński: – Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia na kolejne dwa i pół roku umowy z tak uznaną marką na rynku, jaką jest STS. Silny partner długofalowo wspierający Futsal Ekstraklasę powoduje, że nasze rozgrywki nabierają rozpędu. Umowa partnerska i sponsoringowa zwiększa stabilność i możliwości rozwoju naszej zawodowej ligi.