Parki i Centra 30 maja 2018

Summer Chill Częstochowa – poznaj program imprezy

autor: BK
W dniach 8-9 czerwca w Częstochowie odbędzie się impreza Summer Chill. Kto wystąpi na festiwalu? Jakie atrakcje przygotowali dla widzów organizatorzy?

Summer Chill będzie pierwszą imprezą zorganizowaną w nowo otwartym Parku Lisiniec. Przeszedł on gruntowną renowację aby godnie pełnić rolę jednej z wizytówek Częstochowy. Festiwal będzie doskonałą okazją by odwiedzić park i przekonać się o skali wprowadzonych zmian. Impreza odbędzie się 8 i 9 czerwca. W pierwszy dzień zaplanowano liczne koncerty. W sobotę natomiast goście odwiedzający Park Lisiniec mogą liczyć na ciekawe atrakcje.

Kto wystąpi na Summer Chill Częstochowa?

Supportem przed koncertami znanych artystów będą lokalne zespoły. Popis swoich umiejętności muzycznych zaprezentują Dzika Plaża oraz The White Tea. Później na scenę wkroczą członkowie SB Maffija: Solar, Bedoes oraz Beteo. Gwiazdą piątkowych koncertów będzie DJ Gromee, który reprezentował nasz kraj na ostatniej eurowizji z przebojem Light Me Up. W wyborze wykonawców dużą rolę odegrała częstochowska młodzież. To właśnie przy ich czynnym udziale organizowana jest impreza Summer Chill, której hasło głosi: „Sercem za województwem częstochowskim”.

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Główną rozrywką w Parku Lisieniec będzie mini park rozrywki. Znajdziemy w nim takie atrakcje jak: byka rodeo, żyroskop, tor przeszkód, a także automaty rozrywkowe. Te atrakcje będą dostępne już od piątku. W sobotę, która ma być dniem chilloutowym, pojawią się również inne formy rozrywki. Sympatycy dobrych filmów mogą liczyć na seanse kinowe na leżakach. Rozstawiona zostanie obszerna strefa food trucków, w której będzie można dobrze zjeść. Ciekawą formą rozrywki będzie również silent disco, czyli zabawa, w której goście tańczą i bawią się przy muzyce puszczanej na słuchawkach. Nie zabraknie także rywalizacji w postaci wielkiej bitwy na balony z wodą. W trakcie Summer Chill Częstochowa będzie można również wygrać cenne nagrody.

Dodaj komentarz