Ogolna 23 września 2022

Superbet najlepszym bukmacherem Europy Środkowo – Wschodniej!

autor: redakcja
Na zorganizowanej 16 września w Budapeszcie konferencji CEEGC 2022, bukmacher Superbet otrzymał nagrodę dla najlepszego operatora zakładów sportowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Statuetka została przyznana przez uczestników wydarzenia. Nominację w kategorii Najlepszy Operator Europy Wschodniej, Superbet otrzymał także od kapituły SBC Awards.

Konferencja CEEGC to największe, branżowe wydarzenie w naszej części kontynentu. Tak jak co roku, uczestnicy konferencji oddali swoje głosy w kilkunastu kategoriach kasynowych, loteryjnych, gamingowych oraz oczywiście dotyczących zakładów sportowych. Superbet został wyróżniony w jednej z najbardziej prestiżowych kategorii, czyli NAJLEPSZY OPERATOR ZAKŁADÓW SPORTOWYCH EUROPY ŚRODKOWO – WSCHODNIEJ!

Wyróżnienie było jedynym, przyznanym operatorowi zakładów sportowych, który działa na polskim rynku. Tym samym firma, która oferuje swoje rozwiązania również w kilku innych krajach naszego regionu (m.in. w Rumunii, Chorwacji, Serbii i Słowacji) znów pokazała, że jej ambicje sięgają wysoko, a celem jest dawanie wysokiej jakości, innowacyjnej rozrywki nierozłącznie związanej ze sportem.

Superbet doceniła kapituła innych nagród, które swoim zasięgiem obejmują cały rynek europejski. Bukmacher znalazł się na liście nominowanych do nagrody SBC Awards w kategorii NAJLEPSZY OPERATOR ZAKŁADÓW SPORTOWYCH EUROPY WSCHODNIEJ. Gala wręczenia nagród odbyła się 22 września w Barcelonie, a jedną z jej gwiazd był Gaizka Mendieta. Polski rynek na liście nominowanych reprezentowały tym razem dwie firmy, czyli Superbet i STS.

„Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że praca nad rozwojem produktów Superbet jest doceniania w wielu zakątkach świata biznesu rozrywkowego. Potrafimy rywalizować z liderami i należymy już do grupy liderów w segmencie zakładów sportowych. Nagrody cieszą, są chwilą radości i motywacją do dalszej pracy dla każdego z wielu, wspaniałych pracowników grupy Superbet w Europie. Nie zatrzymujemy się, co widać po naszych ostatnich aktywnościach, takich jak uruchomienie loterii Super Strzał. Konsekwentnie podwyższamy poziom jakości oferowanej rozrywki, również tej zupełnie darmowej w grach free to play, czy społeczności Super Social, która zyskuje na popularności także w Polsce.” – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Superbet Polska.

Superbet zyskał splendor w Europie, natomiast w Polsce doceniany jest od dłuższego czasu, zarówno przez branżowych ekspertów, partnerów oraz coraz większą rzeszę klientów. Warto wspomnieć, że firma nagradzana była już za najbardziej udany debiut na naszym rynku, najlepsze innowacje produktowe, najlepszą aplikację mobilną i najlepszy marketing. Bukmacher konsekwentnie wspina się także w rankingach bukmacherów internetowych, tworzonych przez partnerów, ekspertów i samych użytkowników. Taka sytuacja zupełnie nie dziwi, ponieważ Superbet ma najwyższą dynamikę przyrostu nowych klientów, a zdecydowana większość z nich pozostaje klientami firmy na dłużej. To wszystko dzięki solidnej ofercie zakładów, kursom, intuicyjności i bezawaryjności platform oraz mnogości promocji, bonusów, loterii i darmowych gier z olbrzymimi pulami nagród. Oferta Superbet sprawia, że gra jest przyjemna, wzbogacona o dodatkowe emocje, a szanse na wygrane wzrastają.

Dodaj komentarz