Bukmacherka 14 lipca 2023

Superbet oficjalnym partnerem największego wydarzenia tenisowego w Polsce!

autor: redakcja
Superbet został partnerem turnieju BNP Paribas Warsaw Open, który będzie rozgrywany na kortach Legia Tenis & Golf, od 24 do 30 lipca 2023 roku. Jest to jedyny w naszym kraju turniej z cyklu WTA 250, w którym biorą udział najlepsze tenisistki z Polski i zagranicy.

Na tegorocznym turnieju, ponownie będzie można oglądać liderkę światowego rankingu Igę Świątek. Będzie to pierwszy turniej po wielkoszlemowym Wimbledonie, w którym zagra Iga. Poza nią kibice zobaczą w akcji m.in. Marie Bouzkovą, Shuai Zhang, Markétę Vondroušovą, Lindę Noskovą, Karolinę Pliskovą czy Lindę Fruhvirtovą.

Z wielką przyjemnością dołączamy do grona partnerów największego wydarzenia tenisowego w Polsce. W ramach współpracy będziemy wspierać warszawski turniej i organizatorów, ale przygotowaliśmy też specjalną strefę aktywacji dla pełnoletnich kibiców tenisa i oczywiście wyjątkowe oferty dla chcących obstawiać rozgrywane mecze. Kontynuujemy naszą strategię wsparcia różnorodnych dyscyplin sportowych – piłki nożnej, tenisa, szachów czy darta – mówił Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

 

To jak popularny, dzięki Idze Świątek i Hubertowi Hurkaczowi, stał się tenis można było obserwować podczas trwającego  Wimbledonu. Iga skończyła udział w turnieju na ćwierćfinale ulegając Elinie Svitolinie, natomiast Hubert w 1/8 przegrał z Novakiem Djokoviciem. Turniej wielkiego szlema na trawiastych kortach budził ogromne zainteresowanie widzów, ale także kibiców chcących obstawiać mecze.

Mecze Igi Świątek są bardzo popularne wśród naszych graczy. Na mecz 4 rundy Wimbledonu Igi z Belindą Bencic przyjęliśmy 2.5x więcej stawek niż na inne mecze kobiet na tym samym etapie turnieju, podobna sytuacja miała miejsce w przypadku meczu ze Svitoliną – mecz Igi cieszył się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż rozgrywany w tym samym dniu Pegula-Vondrousova.. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszą się męskie mecze, spotkanie Djokovic – Hurkacz to prawie 1.5x więcej stawek niż gracze obstawili na mecz Światek – Bencic – dodał Mariusz Paradowski, Head of Trading Superbet.

Dodaj komentarz