Ogolna 7 sierpnia 2020

Szerszy zakres współpracy IGT z FanDuel Group

Firma International Game Technology (IGT) rozszerzyła swoją umowę dotyczącą zakładów sportowych i hazardu online z FanDuel Group należącą do Flutter Entertainment, na cały rynek amerykański.

Szeroki zakres współpracy

W ramach szeroko zakrojonego partnerstwa platforma IGT PlaySports będzie obsługiwać wszystkich nowych i istniejących bukmacherów detalicznych FanDuel w Stanach Zjednoczonych do września 2024 roku.

Porozumienie opiera się na istniejącej umowie między obiema stronami, która obecnie obejmuje dziewięć stanów. W tym bukmachera FanDuel w Meadowlands Racing and Entertainment w New Jersey, który generuje największe obroty w USA.

IGT PlayDigital

Firma IGT PlayDigital będzie nadal dostarczać swoje gry PlayCasino FanDuel w stanach, w których działają platformy kasyn online operatora, w tym w New Jersey i Pensylwanii. Zawartość będzie obejmować automaty, blackjacka, ruletkę i wiele innych gier.

IGT to strategiczny partner, na którym będziemy polegać, aby zwiększyć zasięg handlu detalicznego w całych Stanach Zjednoczonych. Platforma IGT PlaySports umożliwia nam tworzenie intuicyjnych, technologicznie napędzanych produktów, które cenią nasi klienci – powiedział Matt King, dyrektor naczelny FanDuel.

Wiceprezes IGT PlayDigital, Enrico Drago, dodał: IGT i FanDuel mają szansę na dalsze sukcesy w Stanach Zjednoczonych i jesteśmy zobowiązani do wspierania tego, co robią. Razem odniesiemy sukces.