Ogolna 31 maja 2022

Targi ICE London 2023 cieszą się ogromną popularnością. Zarezerwowano już większość stoisk

Na dziewięć miesięcy przed targami ICE London 2023 wynajęto już 85% całej przestrzeni przeznaczonej pod stoiska. Wydarzenie jest więc na dobrej drodze, by dorównać popularnością targom ICE London 2020, które odbyły się tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa. 

Brak wielu dostawców na ICE London 2022

Przypomnijmy, że tegoroczna wystawa ICE London 2022 odbyła się w połowie kwietnia. Tydzień w ExCeL rozpoczęła konferencja ICE VOX, która odbyła się 11 kwietnia. Następnie 12 kwietnia rozpoczęły się targi ICE, a od 13 kwietnia wystartowało iGB Affiliate London.

Niestety pomimo dalszych utrudnień związanych z podróżowaniem, a także niedogodnym terminem targów (Święta Wielkanocne) wiele firmy zrezygnowało z udziału w targach. Mowa w tym o tak poważnych wystawcach jak Merkur, Novomatic, Scientific Games, Promatic Group, czy EGT.

Stuart Hunter, dyrektor zarządzający Clarion Gaming pomimo tego stwierdził jednak, że tegoroczne targi zakończyły się sukcesem: – Wyznaczyliśmy sobie pewne wymagające cele w zakresie zaangażowania naszych klientów i cieszę się, że udało się je osiągnąć. Z naszych pierwszych obserwacji wynika, że przedstawiciele branży rozrywkowej zaliczyli bardzo udany powrót na targi ICE, po dwuletniej nieobecności z powodu pandemicznych obostrzeń.

– Zdecydowana większość wystawców, którzy wzięli udział w tegorocznych targach dokonała ponownej rezerwacji na ICE 2023, przy czym znaczna ich część poprosiła o dodatkową powierzchnię na stoisko. Marka ICE powraca do swoich tradycyjnych lutowych terminów z determinacją i prawdziwym poczuciem celu – skwitował dyrektor zarządzający Clarion Gaming.

Współpraca z ECA

Tegoroczne targi gościły również wiele organów strategicznych, w tym European Casino Association (ECA), International Association of Gaming Advisors czy International Association of Gaming Regulators. Przewodniczący ECA, Per Jaldung, pochwalił powrót organizatorów do lutowych terminów, dodając, że organ będzie współpracował z Clarion Gaming przed przyszłorocznym show.

– Wszystkim, którzy byli w halach wystawowych ExCel London przypomniano o energii i witalności jaką niosą ze sobą wielkie wydarzenia branżowe. ICE jest światowym wydarzeniem dla branży i cieszę się, że miejsca dostępne podczas przyszłorocznych targów są bliskie wyczerpania na długo przed rozpoczęciem eventu – powiedział – powiedział Per Jaldung.

ICE ma kluczowe znaczenie dla odbudowy sektora retail, a ECA współpracuje z zespołem Clarion Gaming nad programem sympozjów dla dostawców branżowych i operatorów kasyn – zakończył Per Jaldung.

Przypomnijmy, że ICE London 2023 odbędzie się w dniach 7-9 lutego 2023 w ExCel London.