Ogolna 17 stycznia 2023

Targi ICE London 2023 rekordowe pod względem powierzchni

autor: Mateusz Mazur
Clarion Gaming, organizator ICE London, ujawnił, że nadchodzące wydarzenie będzie rekordowe pod względem powierzchni, na której zostanie zorganizowane.

41 sal i 51 tysięcy metrów kwadratowych

Targi ICE 2023 zajmą aż 41 sal ExCeL London o łącznej powierzchni 51 466 metrów kwadratowych. Poprzedni rekord został ustanowiony w 2020 roku i wynosił 49 690 metrów kwadratowych. 41 sal zajętych przez ICE to jednak nie wszystko. Dodatkowe trzy sale zajmie siostrzane wydarzenie londyńskich targów, czyli iGB Affiliate London. Dyrektor zarządzający Clarion Gaming, Stuart Hunter, potwierdził, że ICE oraz iGB Affiliate wypełnią całe ExCel London.

– Wypełniliśmy wszystkie hale wystawowe po stronie północnej i południowej, każdą salę konferencyjną i całe Międzynarodowe Centrum Konferencyjne w ExCeL, w którym odbędzie się ICE VOX, World Regulatory Briefing i International Casino Conference. Mówiąc najprościej, nie ma już ani milimetra kwadratowego miejsca – mówi Hunter.

ICE znów w pełnej krasie

W trakcie targów, program Pitch ICE firmy Clarion Gaming zaoferuje także czternastu start-upom możliwość zaprezentowania swojej pracy przed inwestorami i gośćmi uczestniczącymi w targach. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą weryfikację, otrzymają bezpłatną przestrzeń w pawilonie Pitch ICE na czas trwania całej imprezy, a także możliwość wejścia na scenę ICE i zaprezentowania się inwestorom.

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa. Targi ICE London ostatni raz odbyły się w pełnym wymiarze jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19. Ciągłe obawy dotyczące możliwości zakażenia doprowadziły do ​​odwołania imprezy w 2021 r. i zorganizowania skromniejszej edycji w 2022 r.

Dodaj komentarz