Ogolna 25 maja 2023

Totalizator Sportowy dołączył do akcji „Dwie Godziny dla Rodziny, Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA”

autor: redakcja
Totalizator Sportowy po raz kolejny włączył się do akcji społecznej, z której skorzystają jego pracownicy.

Promocja działań prospołecznych skierowanych do pracowników

Totalizator Sportowy postanowił włączyć się w Globalny Ruch Społeczny na Rzecz Bliskości zainicjowany przez Instytut Humanites pod hasłem „Dwie Godziny dla Rodziny, Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA”. To akcja, której celem jest pielęgnacja głębokich relacji rodzinnych, aby być razem, a nie „obok siebie”. W wymiarze globalnym kampania przeciwdziała kryzysowi więzi i ma działanie profilaktyczne jeśli chodzi o zdrowie mentalne i emocjonalne społeczeństwa. Realizowana przez pracodawców na całym świecie jest symbolem integracji życia zawodowego i prywatnego w myśl hasła: „Mamy jedno życie w wielu rolach”.

Aktywne włączenie się Totalizatora Sportowego do akcji oznacza, że każdy pracownik firmy do 16 czerwca w wybranym przez siebie dniu będzie mógł odebrać dwie godziny wolne od pracy i spędzić czas ze swoimi najbliższymi. Motto tegorocznej edycji brzmi „Z pasjami przez pokolenia”. Tak więc wspólna realizacja pasji to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i dobry temat do rozmów, które wzmacniają więzi.

Ta akcja tylko potwierdza jak o swoich pracowników dba Totalizator Sportowy, który kilka dni temu został wyróżniony przez tygodnik Wprost na 3. miejscu w rankingu 50 najlepszych pracodawców w Polsce.

Dodaj komentarz