Ogolna 11 stycznia 2022

W Nowym Jorku postawiono pierwsze zakłady przez sieć mobile

Zgodnie z zapowiedziami w ubiegłą sobotę w Nowym Jorku gracze mogli legalnie obstawiać zakłady sportowe poprzez sieć mobile. Możliwość ta od razu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów operatorów bukmacherskich. 

Duże zainteresowanie

Wielu operatorów, w tym także Caesars Sportsbook, DraftKings, FanDuel i Rush Street Interactive umożliwiło swoim klientom grę przez sieć mobile w ubiegłą sobotę od godziny 09:00 rano. Już minutę po otwarciu rynku gracze zawierali pierwsze zakłady. Jak poinformował DraftKings jeden z graczy, który obstawił za 15 dolarów, wygrał od razu 1430,45 dolarów. Informacja ta została przekazana za pośrednictwem Twittera firmy bukmacherskiej.

Z kolei pierwszą transakcją na aplikacji Caesars był zakład postawiony za 20 USD na pięć spotkań w ramach meczów piłki nożnej w europejskich ligach. Gracz w tym przypadku mógł wygrać 233,16 USD. Informację o tym historycznym zakładzie także operator przekazał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Dane o zakładach

Oczywiście pozostałe firmy bukmacherskie, które umożliwiły grę poprzez swoje aplikacje także podzieliły się na swoich kanałach w Social Mediach informacjami o pierwszych kuponach zawieranych przez graczy.

Co ciekawe Stanowa Komisja ds. Gier poinformowała, że ​​będzie co miesiąc publikować dane dotyczące zawieranych zakładów przez graczy. Bez wątpienia gracze w Nowym Jorku będą chętnie obstawiali w ten sposób, o czym świadczą pierwsze dni, gdy pojawiła się taka możliwość.

Dodaj komentarz