Loterie 28 lipca 2020

Wielkie pieniądze do wygrania Lotto. Gracze zagrają o 2 miliony złotych – 28.07.2020

W ostatnim losowaniu Lotto jeden z graczy trafił szóstkę, a tym samym wzbogacił się o prawie 10 milionów złotych. Kumulacja została więc rozbita, ale dzisiaj gracze będą mieli okazję wygrać także ogromną sumę, ponieważ nawet dwa miliony złotych. 

Jak grać w Lotto

Przypomnijmy, że zagrać w Lotto można skreślając liczby samodzielnie na blankiecie lub wybrać opcję na chybił trafił. Grać można również na lotto.pl i w aplikacji mobilnej. Pojedynczy zakład kosztuje tylko 3 zł, a gra się o naprawdę wielkie pieniądze – pula na „szóstki” to minimum 2 000 000 zł. Dopłacając złotówkę do zakładu Lotto, można zagrać o kolejny milion w “Lotto Plus”.

Dwa miliony złotych do wygrania

Jak już wcześniej wspomnieliśmy w  losowaniu, które odbędzie się dziś, do wygrania będzie aż 2 miliony złotych, co jest wynikiem tego, że w sobotę padła główna wygrana. Jeśli dziś nie padnie główna wygrana, w czwartek gracze zagrają o jeszcze większe pieniądze.

Warto zaznaczyć również, że grając w Lotto można zagrać z Super Szansą. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Jej aktywacja kosztuje tylko dwa złote, a główna wygrana wynosi dwa miliony złotych.