Ogolna 31 lipca 2020

Wieloletnia współpraca Intralot z Nederlandse Loterij

Firma Intralot przedłużyła umowę z państwową spółką, Nederlandse Loterij. 

 Szczegóły umowy

W ramach umowy Intralot będzie dostarczał oprogramowanie do holenderskiego operatora loterii państwowej. Kontrakt potrwa przez cztery najbliższe lata z opcją przedłużenia o dodatkowe trzy. Został podpisany przez spółkę zależną dostawcy – Intralot Benelux.

Będąc bardziej precyzyjnym Intralot dostarczy Nederlandse Loterij platformę zakładów sportowych Intralot Orion, aby umożliwić obsługę i zarządzanie Toot, marką zakładów operatora i obecnie jedynym legalnym dostawcą zakładów sportowych w Holandii.

Wieloletnie współpraca

Tak jak wspomnieliśmy Intralot przedłużył, a nie zawarł umowę z Nederlandse Loterij. Mowa bowiem już o wieloletniej współpracy między tymi spółkami, która trwa 12 lat. Istnieje więcej duża szansa, że współpraca ta będzie trwała jeszcze przez przynajmniej siedem lat.

Dzięki Intralot jesteśmy w stanie bezproblemowo obsługiwać zakłady sportowe online, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Razem jesteśmy silniejsi, dlatego cieszymy się z przedłużenia umowy – powiedział Bas van de Bunt, dyrektor ds. Transformacji biznesowej i projektów strategicznych w Nederlandse Loterij.

Z kolei dyrektor generalny Intralot Benelux, Stergios Binopoulos podkreślił, że przez wszystkie lata współpracy z Nederlandse Loterij jego firmie udało się wprowadzić wiele innowacyjnych produktów, które wzmocniły pozycję operatora na holenderskim rynku.

Radości nie ukrywał także dyrektor generalny grupy Intralot, Chris Dimitriadis: – Z niecierpliwością czekamy na dalsze dostarczanie naszej najnowocześniejszej technologii i przyczynienie się do rozwoju Nederlandse Loterij, co odczuje holenderskie społeczeństwo poprzez wpłaty do budżetu z podatków. 

Warto podkreślić, że w kwietniu Nederlandse Loterij odnotowała wzrost obrotów o 12% rok do roku w 2019 r., Z kole jej wkład w holenderski sport, akcje charytatywne, czy inne tego typu inicjatywy wyniósł 173,1 mln euro.

Dodaj komentarz