Poker 13 września 2018

World Poker Tour wchodzi do branży internetowej

autor: JD
Firma Zynga poszerza ofertę o gry pokerowe z logo WTP.

Zynga, znany operator kasyn internetowych, wprowadził do swojej oferty pokerowej turnieje z logo World Poker Tour.

Uruchomienie nowej funkcji turniejowej nastąpiło po podpisaniu przez spółki umowy partnerskiej w lutym tego roku. Pozwali to użytkownikom na grę po wyższych stawkach, z szansą na wygranie większych wypłat w wirtualnej walucie i cieszenie się wrażeniami z turniejów World Poker Tour (WPT). Gracze będą mogli rywalizować przy dziewięcioosobowych stolikach lub w specjalnych trybach turniejowych. W przyszłości mają zostać kolejne możliwość pod szyldem WPT.

– Nasi gracze Zynga Poker to niezwykle pasjonująca grupa, której zależy, by poczuć się jak prawdziwi mistrzowie pokera – powiedział prezes  Zynga, Bernard Kim.

Warto podkreślić, że Zynga i WPT będą wspólnie promować kierowcę NASCAR, Matta DiBenedetto,  który startuje w wyścigu samochodowym South Point 400. Wyścig odbędzie się 16 września na torze w Las Vegas.

Entuzjazmu nie kryje tez pochodzący z Polski prezes Zynga Adam Pliska. – Turnieje pozwolą graczom Zynga Poker poczuć prawdziwą atmosferę rywalizacji światowym poziomie, niczym w WTP – powiedział Pliska.

Dodaj komentarz