Ogolna 17 marca 2023

Betclic Polska wystartował z platformą wideo

Bukmacher Betclic wystartował na polskim rynku ze swoją platformą wideo, na której możemy obejrzeć specjalne filmy dokumentalne. Mowa o Betclic Studios. 

Betclic Studios

Głównym celem nowej platformy jest prezentowanie interesujących, nietuzinkowych historii ze świata sportu oraz kultury. Wraz ze startem Betclic Studios, firma uruchomiła również specjalny program dla młodych twórców, na który przeznaczy milion złotych.

W takich słowach o projekcie mówi Country Manager Polska w Betclic, Bartłomiej Płoskonka – Program grantowy to szansa nie tylko dla utalentowanych reżyserów, ale także dla internetowych twórców wideo z ciekawymi pomysłami do wdrożenia. Ważna jest dla nas dobra koncepcja oraz determinacja, by, podobnie jak bohaterzy Betclic Studios, wybrać swój kurs i dążyć do celu.

Looney

Na kanale Betclic Polska pojawił się już pierwszy materiał w ramach Betclic Studios. Film zatytułowany “Looney” przedstawia historię Marka “Looneya” Rybowskiego, artystę z Gdańska, który znany jest ze swoich wielkoformatowych murali czy obrazów zdobiących galerie.

Betclic Studios stawia na różnorodność w kontekście tworzenia materiałów. Kolejna produkcja będzie już poświęcona Rafałowi Lipińskiemu, znanemu szerzej jako “Lipka”. To jeden z czołowych dunkerów na świecie, mający na swoim koncie m.in. cztery tytuły mistrza świata we wsadach.

Już teraz wiemy, że na platformie pojawi się również historia Soni Truszkowskiej, popularnej DJ-ki.

Dodaj komentarz