Ogolna 18 lipca 2022

Caesars Entertainment rusza z programem stypendialnym w USA

Caesars Entertainment wystartowało z programem stypendialnym w Stanach Zjednoczonych, który wyróżnił 22 studentów w ramach Don Carano Legacy Scholarship. 

Program stypendialny Caesars Entertainment

Każdy z 22 wybranych studentów może otrzymać łącznie 20 tysięcy dolarów na opłacenie studiów wyższych. Stypendysta dostanie 5 tysięcy dolarów rocznie z opcją przedłużenia do czterech lat, czyli okresu obowiązywania toku studiów w college’u.

Stypendium Caesars jest hołdem dla Dona Carano, założyciela Eldorado Resorts. Studenci zostali wybrani we współpracy z Fundacją Wspólnoty Północnej Nevady. To osoby z Florydy, Indiany, Luizjany, Mississippi, Missouri, Nevady, New Jersey, Tennessee i Wisconsin.

Z dumą uruchomiony program

O programie stypendialnym wypowiedział się Tom Reeg, czyli EO Caesars Entertainment: – Byliśmy pod ogromnym wrażeniem kandydatów do naszego inauguracyjnego roku stypendialnego – Don Carano Legacy. Wspieranie członków naszego zespołu jest naszym najwyższym priorytetem, a to oznacza również wspieranie ich rodzin. Z dumą uruchamiamy ten program stypendialny i zapewniamy pomoc finansową tym niezwykłym i różnorodnym studentom.

Program skomentował także Anthony Carano, prezes i COO Caesars Entertainment: – W Caesars Entertainment naszym głównym celem jest traktowanie członków naszego zespołu i gości jak rodziny. To coś, co mój dziadek rozpoczął wraz z uruchomieniem Eldorado Resorts w 1973 roku. Zawsze uważał edukację za podstawowy budulec i wiem, że byłby bardzo dumny, mogąc pomóc otworzyć drzwi rodzinom członków naszego zespołu. Gratuluję wszystkim laureatom tegorocznej nagrody. 

W maju tego roku Caesars Entertainment poinformowało o przekazaniu sporej kwoty krajowym oraz lokalnym organizacjom non-profit w Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz