Ogolna 7 stycznia 2022

Clarion Gaming potwierdza. ICE i iGB Affiliate London w połowie kwietnia

Firma Clarion Gaming potwierdziła nowe daty londyńskich targów. ​​ICE London będzie trwać od 12 do 14 kwietnia 2022 roku, a iGB Affiliate London odbędzie się w dniach 13 i 14 kwietnia.

Nowa data londyńskich targów

ICE London pierwotnie miał się odbyć od 1 do 3 lutego, a następnie iGB Affiliate London od 2 do 5 lutego 2022 roku w ExCeL London. Oba wydarzenia zostały jednak przełożone z powodu niepewności związanej z rozprzestrzeniającym się nowym wariantem Covid-19, Omicron.

Teraz już wiemy, że organizatorzy zgodnie z zapowiedziami zdecydowali się na organizację targów w połowie kwietnia. Tydzień w ExCeL rozpocznie konferencja ICE VOX, która odbędzie się 11 kwietnia. Następnie 12 kwietnia rozpoczną się targi ICE, a od 13 kwietnie wystartuje iGB Affiliate London.

Wyjaśnienie decyzji

Dyrektor zarządzający Clarion Gaming Stuart Hunter tłumaczył decyzję o zmianie terminu targów: – Po konsultacjach z naszymi klientami na całym świecie, zaniepokojeniu rynku niepewnością spowodowaną wariantem Omicron oraz głównym celem zapewnienia bezpiecznego środowiska dla odwiedzających, wystawców i personelu obiektu, zdecydowaliśmy się zorganizować ICE London, ICE VOX i iGB Affiliate Londyn w dniach 11-14 kwietnia 2022 roku. 

Hunter dodał, że wśród „intensywnych” dyskusji na temat przełożonych dat firma Clarion Gaming dołożyła wszelkich starań, aby uniknąć nałożenia się terminów z targami, które odbędą się od 19 do 22 kwietnia w Anaheim w Kalifornii: – Byliśmy w bliskim kontakcie z kolegami z National Indian Gaming Association, którzy z kolei byli niezwykle wrażliwi na okoliczności spowodowane wariantem Omicron. Tym samym raz jeszcze chciałbym im za to podziękować – dodał Hunter.

Dodaj komentarz