Ogolna 16 września 2022

ComeOn rozpoczyna działalność na holenderskim rynku

ComeOn poszerza swoją działalność. Operator po raz pierwszy wystartuje na holenderskim rynku za sprawą licencji, jaką otrzymał od holenderskiego urzędu ds. gier.  

ComeOn Group w Holandii

Otrzymanie licencji pozwala ComeOn Group rozpocząć współpracę z Bragg Gaming Group, dzięki której operator trafi do holenderskich graczy. O porozumieniu wypowiedział się Efi Leeg, CMO ComeOn Group: – Realizacja tego celu kosztowała nas dużo ciężkiej pracy oraz przygotowań. Wszyscy cieszymy się z wejścia naszej flagowej marki na ten obiecujący rynek.

Współpracę skomentował również CCO Bragg Gaming Group, Chris Looney: – Cieszymy się, że możemy współpracować przy wprowadzaniu kolejnej silnej marki na holenderski rynek. Ta ekspansja jest przykładem jakości naszej pracy oraz produktów. 

Intensywny okres

Dla ComeOn Group to intensywne miesiące. W kwietniu operator otrzymał licencję na działalność w Ontario. Z kolei w czerwcu ComeOn zostało wpisane na “białą listę” licencjonowanych operatorów niemieckiego kraju związkowego Sachsen-Anhalt, dzięki czemu ComeOn może prowadzić dzielność związaną z zakładami sportowymi na terenie Niemiec.

Dodaj komentarz