Ogolna 6 lutego 2023

EveryMatrix rozszerza współpracę z Bet-at-home

autor: Mateusz Mazur
Na mocy podpisanego porozumienia, Bet-at-home zastąpi swoją obecną platformę, szeregiem rozwiązań technologicznych dostarczonych przez EveryMatrix. 

Kompleksowe rozwiązanie

Zakłady sportowe EveryMatrix OddsMatrix, a także kompleksowe rozwiązanie „pod klucz”, w tym platforma kasyna, system zarządzania graczami, moduł płatności i oprogramowanie afiliacyjne usprawnią w najbliższym czasie operacje bet-at-home. Docelowo zmiany te mają zwiększyć przychody, jak i wydajność operatora.

Tym samym Bet-at-home stanie się jednym z największych klientów sportowych EveryMatrix zarówno pod względem przychodów, jak i wartości marki. Umowa obejmuje wszystkie rynki, na których oferta bet-at-home jest obecnie dostępna, w tym rodzimy dla operatora rynek niemiecki.

– Rozpoczęcie współpracy z bet-at-home to ogromny kamień milowy zarówno dla naszej platformy bukmacherskiej OddsMatrix, jak i dla całego biznesu, ponieważ w 2023 roku świętujemy 15. rocznicę naszej działalności. OddsMatrix zyskuje coraz większe uznanie w branży i już teraz uznawany jest za wiodące rozwiązanie technologiczne dla najważniejszych firm w sektorze – powiedział Ebbe Groes, dyrektor generalny grupy EveryMatrix.

Rozszerzenie współpracy

Założona w 1999 roku i notowana na giełdzie we Frankfurcie, bet-at-home jest powszechnie znaną marką w Niemczech, Austrii i na wielu innych rynkach. Głębokie korzenie operatora sięgają przede wszystkim sektora zakładów sportowych i ponad 5,5 miliona zarejestrowanych klientów na całym świecie. Bet-at-home niezmiennie cieszy się wiodącą pozycją w kilku krajach europejskich i jest jednym z bardziej rozpoznawalnych bukmacherów w branży.

– Byliśmy zachwyceni wynikami, jakie wspólnie z EveryMatrix osiągnęliśmy w obszarze kasyn online, dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć tę współpracę o integrację ich sprawdzonej platformy i usług bukmacherskich – ocenił Marco Falchetto, dyrektor generalny Bet-at-home.

Dodaj komentarz