Bukmacherka 13 sierpnia 2020

forBET nowym sponsorem strategicznym Rakowa Częstochowa

Na czwartkowej konferencji prasowej Raków Częstochowa ogłosił, że nowym sponsorem strategicznym klubu został legalny bukmacher forBET. 

Wielopoziomowa współpraca

W zbliżającym się wielkimi krokami sezonie 2020/2021 logotyp bukmachera pojawi się na tyle koszulek meczowych klubu z Częstochowy, a także na sprzęcie treningowym. Co więcej klub wraz z operatorem zaoferują kibicom Rakowa specjalnie dedykowaną ofertę. forBET również zapewnia, że przygotuje dla fanów klubu atrakcje w dniach meczowych.

Podpisanie umowy sponsorskiej z forBET to kolejny sukces naszego Klubu. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dołączyć do naszego zespołu i grać z nami! Wierzymy, że razem możemy dokonać wielkich rzeczy i wspólnie się rozwijać. Mamy nadzieję, że podpisanie umowy z forBET da nam impuls do osiągania kolejnych sukcesów i umocni Raków na piłkarskiej mapie Polski – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa.

Atrakcje w dniu meczowym

Radości z podpisania nowej umowy sponsoringowej nie ukrywał również dyrektor marketingu w forBET, Paweł Majewski: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z Rakowem Częstochowa. Od początku rozmów znaleźliśmy wspólny język z Prezesem i wszystkimi osobami w klubie. Cieszymy się, że Raków i forBET kierują się tą samą filozofią i razem będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Mogę obiecać, że kibice Rakowa znajdą u nas specjalne, dedykowane dla siebie oferty, a w czasie dni meczowych postaramy się zapewnić dodatkowe atrakcje.

Warto zaznaczyć, że Raków Częstochowa nie jest jedynym klubem, który sponsoruje forBET. Bukmacher bowiem od początku swojej działalności aktywnie wspiera polski sport. Obecnie sponsoruje jeszcze: ŁKS, Polski Związek Tenisowy, reprezentację Polski Amp Futbolu, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundację Warsaw Sports Group, szereg klubów z niższych lig oraz drużynę e-sportową x-kom AGO.