Ogolna 28 marca 2022

Kindred wchodzi na kanadyjski rynek

autor: Mateusz Mazur
Kindred kontynuuje swoją ekspansję i jeszcze w tym roku wejdzie na kanadyjski rynek. W Kanadzie grupa reprezentowana będzie przez swoją flagową markę - Unibet. Poprzez ten krok Kindred zamierza dodatkowo zwiększyć swoje wpływy w Ameryce Północnej. 

Kindred wchodzi do Kanady

Kindred Group rozszerza swoją działalność w Ameryce Północnej, wchodząc na rynek kanadyjski po otrzymaniu licencji iGaming w Ontario. Eksperci uważają, że wejście do Ontario jest lukratywną okazją, gdyż kanadyjską prowincję zamieszkuje ponad 10 milionów potencjalnych graczy. Mając to na uwadze, Kindred, podobnie jak wielu operatorów, stara się wcześnie zawalczyć o nowych klientów.

Country Manager Canada Kindred Group, Amanda Brewer nie ukrwała ekscytacji z podpisanej umowy: – To ekscytujący dzień i ważny kamień milowy zarówno dla Kindred, jak i Unibet.

– Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy pozwolenie na rozpoczęcie działalności w Ontario już pierwszego dnia otwarcia rynku i planujemy budowanie długoterminowych relacji z naszymi klientami i partnerami. Oczekuje się, że rynek iGaming w Ontario będzie jednym z największych w Ameryce Północnej, co czyni go naprawdę interesującą propozycją dla Kindred – dodała.

Wielokulturowe Ontario

– To, co czyni Ontario wyjątkowym, to fakt, że dzięki wielokulturowej populacji łatwo można znaleźć mecze na przykład w piłce nożnej, rugby, tenisie, curlingu i krykiecie – ocenia Brewer.

– Kiedy 4 kwietnia rynek zostanie otwarty na pewno nie zabraknie sportów, na które fani będą mogli postawić. Cieszymy się, że możemy zapewnić fanom najwyższej jakości produkty i doświadczenia – zakończyła Country Manager Canada, Kindred Group.

Zakłady sportowe i produkty iGaming firmy Unibet będą dostępne dla klientów Ontario za pośrednictwem strony on.unibet.ca, a aplikacje mobilne Unibet będą dostępne do pobrania w sklepach Apple i Google Play już w dniu otwarcia rynku.

Dodaj komentarz