Ogolna 29 kwietnia 2024

Niezwykły konkurs od Lotto. Do wygrania wyjazd do Barcelony na mecz i nie tylko

autor: redakcja
W konkursie organizowanym przez Totalizatora Sportowego wraz z marką LOTTO, gracze mają szansę wygrać wyjazd dla dwóch osób do Barcelony. Zwycięzcy zobaczą mecz z udziałem Roberta Lewandowskiego na żywo już w maju! Nagrodą jest pakiet wyjazdowy do Barcelony dla dwóch osób w dniach 18-20 maja 2024 roku.

“Wygraj wyjazd dla 2 osób do Barcelony i zobacz mecz z udziałem Roberta Lewandowskiego na żywo już w maju! Wstęp na mecz: FC Barcelona – Rayo Vallecano, hotel**** i wyżywienie. Ponadto zwiedzanie, opiekę pilota, zestaw gadżetów pamiątkowych, transport, ubezpieczenie” – to wszystko można wygrać w konkursie Totalizatora Sportowego wraz z marką LOTTO.

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę wygrać wyjazd do Barcelony?

“Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest polecieć do słonecznej Barcelony, usiąść na stadionie piłkarskim i podziwiać w akcji Roberta Lewandowskiego, Ambasadora naszej marki LOTTO? Weźcie udział w konkursie, a będziecie mieli szansę się przekonać! Do wygrania pakiet wyjazdowy na mecz z opłaconym transportem i noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu dla 2 osób!” – informuje organizator konkursu.

Jak wziąć udział w konkursie?
⚽️ Wypełnijcie prosty formularz konkursowy
⚽️ Upewnijcie się, że macie konto w programie lojalnościowym WinTo!
⚽️ W dniach 29 kwietnia – 5 maja zagrajcie w wyznaczoną Gierkę za łączną kwotę min. 150 zł i dodatkowo zgarnijcie jeszcze 20 zł BONUSU

Więcej informacji na temat konkursu – [TUTAJ].

Dodaj komentarz