Ogolna 28 lipca 2020

Nowe narzędzie do zwalczania nielegalnego hazardu

Beanstalk i A Game Above wprowadzą nowe narzędzie do zwalczania nielegalnego hazardu.

Współpraca Beanstalk z A Game Above

Firma zajmująca się ochroną graczy Beanstalk utworzyła spółkę z A Game Above, aby stworzyć narzędzie, które pomoże rządom wielu krajów, a także organom regulacyjnym blokować dostęp do stron hazardowych, które nie posiadają odpowiedniej licencji.

Yield Sec, techniczne i doradcze rozwiązanie opracowane przez specjalistów ds. Obsługi klienta A Game Above, pozwoli organom regulacyjnym monitorować, nadzorować i egzekwować regulowany rynek gier hazardowych, a tym samym chronić graczy.

Ogromna baza danych

Uważa się, że narzędzie to ma największą na świecie bazę danych, w której znajdują się strony nielegalnych operatorów. Dzięki temu organom regulacyjnym będzie łatwiej blokować nielegalne domeny. Uchronieni dzięki temu zostaną gracze narażeni na uzależnienie od hazardu, a także nieletni.

Dyrektor generalny A Game Above, Steen Madsen uważa, że narzędzie przyniesie wiele dobrego: – Nasza wspólna misja pozwoli rządom nie tylko ochronić graczy narażonych i nieletnich, ale także zwiększy wpływy do budżetów wielu państw, ponieważ nasze narzędzie, które stworzyliśmy wraz z Beanstalk będzie także monitorowało szarą strefę. 

Z kolei współzałożyciel i dyrektor Beanstalk, Jack Symons podkreślił, jak ważna jest ochrona graczy: – Obecnie na większości rynków hazardowych gracze narażenie nie wiedzą gdzie zgłosić się po pomoc, dzięki Yield Sec ten problem zostanie rozwiązany.