Poker 22 czerwca 2019

PartyPoker wprowadza kolejne zmiany

autor: BB
Jeden z największych operatorów pokera online na świecie, PartyPoker zamierza wprowadzić nawet 50 zmian, które mają umilić graczom rozrywkę, a także wyrównać szansę.

– W ciągu najbliższych miesięcy zmienimy nasze gry cash. Dodamy minimalny buy-in w wysokości 100xBB – napisał jeden z reprezentantów PartyPoker na kanale Discord. Głównym celem tej zmiany jest uchronienie graczy rekreacyjnych przed wchodzeniem na wyższe limity, na których prawdopodbnie straciliby cały kapitał. Co więcej pozwoli to na uniknięcie sytuacji, w której gracz z małym budżetem wchodził na kilka rozdań na wyższe limity, by wygrać większe pule, a chwilę później ponownie wracał na stoły z niskimi stawkami. 

Łącznie PartyPoker planuje w najbliższych dziewięciu miesiącach wprowadzić 50 zmian. Największe kontrowersje budzi koniecznośc używania prawdziwych danych w grach high-stakes i heads-up, a także w satelitach do turniejów na żywo. Wcześniej gracze nie musieli używać prawdziwych imion i nazwisk w tego typu turniejach. 

Dużo zmian zostanie również wprowadzonych odnośnie do zwalczania używania narzędzi trackujących typu HUDy. Tym samym zostanie usunięta funkcja notatek, a także nie będzie już możliwości, żeby pobrać historię rąk z danych rozgrywek. 

PartyPoker ma świadomość, że nie wszystkie zmiany przypadną do gustu graczom, ale uważa, że są potrzebne, by wszyscy gracze byli traktowani według tych samych zasad. PartyPoker ma być miejscem dla każdego typu pokerzysty, zarówno zawodowca, jak i amatora. 

Dodaj komentarz