Ogolna 2 września 2022

Pragmatic Play oraz Fortuna Entertainment Group rozpoczynają współpracę

Wiodący dostawca treści kasynowych oraz automatów - Pragmatic Play podpisał umowę dotyczącą współpracy z operatorem Fortuna Entertainment Group. 

Pragmatic Play i Fortuna Entertainment Group podpisały umowę

Na mocy osiągniętego porozumienia, Pragmatic Play będzie dostarczać swoje produkty Fortuna Entertainment Group na terenie Rumunii oraz Chorwacji. Portfolio obejmuje ponad 200 tytułów, w tym najpopularniejsze gry Pragmatic Play, czyli m.in. “Sweet Bonanza”, “Big Bass Bonanza” czy wielokrotnie nagradzane “Gates of Olympus”.

Umowa oznacza dalsze wzmacnianie pozycji Pragmatic Play na regulowanych rynkach europejskich i utrzymuje trajektorię komercyjnego wzrostu w tych kluczowych regionach.

Ważna współpraca

Podpisanie umowy skomentowała Irina Cornides, CEO Pragmatic Play: FEG jest ważnym operatorem w Rumunii oraz na Chorwacji, a jego zasięg na tych rynkach robi wrażenie. Zawarcie tej transakcji jest zatem dobrą wiadomością. Zapewni nam to fantastyczną platformę do rozszerzania naszych zasięgów w dwóch kluczowych regionach.

O porozumieniu wypowiedział się również Sopko Stanislav z Fortuna Entertainment Group: – Pragmatic Play jest twórcą jednych z najpopularniejszych automatów w Europie. Zwłaszcza w Rumunii oraz na Chorwacji. Możliwość zapewnienia naszym graczom ich tytułów jest wielką korzyścią dla nas i naszej marki, która dzięki tej umowie otrzyma sporo korzyści.