Loterie 21 sierpnia 2020

Premiera nowej zdrapki LOTTO: “Vabank”

Zgodnie z zapowiedziami w ofercie LOTTO zadebiutowała dziś nowa zdrapka "Vabank", której koszt wynosi jedynie złotówkę. Wygrane z kolei są dużo większe, bo gracze mogą wygrać nawet 20 000 złotych. 

Pierwsze skojarzenie ze zdrapką “Vabank” nawiązuje oczywiście do powiedzenia „Iść va banque”, czyli grać o wszystko, o cały bank. Sama kolorystyka zdrapki i grafika także sugeruje, że gracz może rozbić bank. I to prawda, a co najważniejsze może to zrobić inwestując jedynie złotówkę.

Wyjście w stronę graczy

Bez wątpienia nowa zdrapka LOTTO jest odpowiedzią na sugestie klientów, którzy lubią czasami zagrać za niezbyt dużą stawkę, a pomimo tego mogą powalczyć o duże nagrody. Zdrapka “Vabank” z całą pewnością przypadnie im do gustu, ponieważ grając za złotówkę można wygrać nawet 20 000 złotych. Co najważniejsze takich nagród jest aż trzydzieści, a poza tym można jeszcze wygrać – 30 zł, 70 zł, 500 zł.

Podstawowe informacje o zdrapce Vabank

Jak już wspomnieliśmy do wygrania jest gigantyczna liczba wygranych pierwszego stopnia, gdyż aż trzydzieści. A to nie wszystko, ponieważ organizator przewidział jeszcze następujące wygrane:

– 750 wygranych II stopnia po 500 zł

– 6750 wygranych III stopnia po 70 zł

– 75000 wygranych IV stopnia po 30 zł

– wiele atrakcyjnych wygranych niższych stopni

Pula na wygrane wynosi 15 322 500 zł, a cena zdrapki to jedynie 1 zł.