Loterie 19 czerwca 2020

Premiera nowej zdrapki LOTTO – Złoty Los

Totalizator Sportowy, do którego należy marka LOTTO, przyzwyczaił nas, że regularnie przygotowuje dla swoich klientów nowe zdrapki. Tym razem zadebiutowała zdrapka "Złoty Los", w której można wygrać nawet pół miliona złotych.

O zdrapce Złoty Los

LOTTO o zdrapce “Złoty Los” pisze, że symbolizuje ona królewskie życie. I faktycznie tak wygląda, ponieważ to wyjątkowo elegancka złoto-czarna zdrapka, która skrywa aż 20 szans na wygraną. Tym samym jeśli ktoś trafi główną wygraną – pół miliona złotych – całkiem możliwe, że będzie miał królewskie życie. W każdym razie opis zdrapki, jak najbardziej jest adekwatny do kwoty głównej wygranej.

Warto zaznaczyć, że czerwiec, czy lipiec jest miesiącem, w którym bierze się śluby. Zdrapka “Złoty Los” idealnie pasuje jako dodatek do prezentu ślubnego, ponieważ jak wspomnieliśmy wygląda bardzo elegancko.

Co można wygrać w nowej zdrapce?

Zdrapka skrywa wygrane o kilku stopniach. Organizator przewidział aż dwie wygrane pierwszego stopnia, które wynoszą pół miliona złotych. Bardzo atrakcyjna jest również wygrana drugiego stopnia, która wynosi aż 10 000 złotych. Co więcej tego typu nagród jest aż osiemnaście.

Pozostanie wygrane w zdrapce Złoty Los: 

– 1 750 wygranych III stopnia po 500 zł,

– 2 000 wygranych IV stopnia po 200 zł

– i wiele atrakcyjnych wygranych niższych stopni.

Pula na wszystkie wygrane wynosi łącznie 23 975 000 zł, a cena jednej zdrapki, to 10 złotych.

Przypomnijmy, że informacje o nowych zdrapkach LOTTO, a także o wygranych w nich można sprawdzić na nowej stronie LOTTO.