Loterie 18 czerwca 2020

Serwis LOTTO w nowej odsłonie

Zgodnie z zapowiedziami LOTTO stworzyło nową wersję serwisu lotto.pl. Strona po zmianach jest dużo łatwiejsza w obsłudze, bardziej przejrzysta oraz intuicyjna. 

Nowym interfejs i menu

Przede wszystkim zmienił się układ strony i menu, co już teraz widać, że jest zmianą na plus. Zwykle gdy zmienia się układ strony klienci muszą przyzwyczaić się do zmian, by dostrzec ich pozytywy, ale w tym przypadku od razu można zauważyć, iż strona LOTTO w nowym wydaniu jest bardziej przyjazna dla graczy.

Dzięki zmianom intuicyjnie można szybciej i łatwiej dotrzeć do najważniejszych i najczęściej wyszukiwanych informacji, jak wygrane i aktualne kumulacje. Z kolei inne treści, po które gracze sięgali najczęściej także zostały tak ulokowane, że trafi się do nich w łatwy sposób. Tym samym nie będzie problemu, by dotrzeć do zasad gier LOTTO, listy i mapy wygranych oraz do losowań Keno i Szybkiego 600.

Nowe funkcje

W nowej odsłonie strony www.lotto.pl znalazło się również kilka nowych funkcji, które ułatwiają korzystanie z serwisu na smartfonach. Nowa strona została zaprojektowana w duchu mobile first, uwzględniając potrzeby i zwyczaje klientów.

LOTTO projektując nowy serwis nie zapomniało również o tym, że gracze coraz chętniej sięgają po gry LOTTO online i w aplikacji mobilnej, dlatego ze strony można szybko trafić do serwisu gier online www.gry.lotto.pl, a także do aplikacji.

Ułatwienie dla graczy niepełnosprawnych

Po raz kolejny Totalizator Sportowy, do którego należy marka LOTTO, nie zapomniał o wartościach, którymi się kieruje w prowadzeniu spółek. Otóż w nowej odsłonie witryny LOTTO można powiększać czcionki i odstępy, a także nadać kontrast, co ułatwia korzystanie z serwisu osobom niepełnosprawnym.

Podsumowując bez wątpienia warto było czekać na nową stronę LOTTO, ponieważ w nowej odsłonie jest ona zdecydowanie bardziej przejrzysta i intuicyjna, a jej wygląd jest nowoczesny. Na plus zasługują również wszystkie nowe funkcje, które ułatwią graczom zabawę.