Ogolna 12 marca 2021

Wieloletnie partnerstwo IGT i Sports IQ

Firma Sports IQ, zajmująca się tworzeniem kursów i technologią w USA, zawarła nowe wieloletnie partnerstwo z International Game Technology PLC (IGT), na mocy którego udostępni swoje kursy i produkty do automatycznego handlu na platformie IGT PlaySports.

Wieloletnie partnerstwo

Umowa zakłada, że ​​Sports IQ dostarczy kompleksowe informacje o produktach przedmeczowych i na żywo w NFL, NBA, MLB i NHL. Zastrzeżone modele i zautomatyzowana technologia umożliwiają użytkownikom obstawianie kursów, takich jak np. liczba podań, jardów, które Tom Brady rzuci w meczu lub jaki będzie wynik następnego uderzenia.

Omer Dor, dyrektor generalny Sports IQ, powiedział: – To rewolucyjna umowa dla Sports IQ. Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z IGT, ponieważ to firma z piękną historią i dziedzictwem. Fani zakładów sportowych w USA zyskają na tej współpracy, ponieważ nie jest tajemnicą, że oczekują coraz lepszego i bardziej nowoczesnego produktu. A ten właśnie taki będzie. 

Maksymalizacja rozrywki

Enrico Drago, wiceprezes IGT PlayDigital, zauważył: – Dzięki partnerstwu IGT ze Sports IQ, klienci PlaySports będą mogli zmaksymalizować wartość rozrywkową.  Menu zakładów przed i na żywo w najlepszych profesjonalnych ligach w Stanach Zjednoczonych będzie teraz niezwykle rozbudowane. 

Z całą pewnością podpisanie umowy przez IGT ze Sports IQ sprawi, że produkt zyska na wartości, a to obecnie bardzo kluczowa kwestia w USA, gdzie klienci oczekują coraz lepszych ofert. Konkurencja na amerykańskim rynku jest coraz większa, a to oznacza, że firmy muszą stawiać na nowoczesne rozwiązania.