Ogolna 27 marca 2023

Winning Poker Network z nakazem zaprzestania działalności w Holandii

autor: redakcja
Holenderski regulator hazardu Kansspelautoriteit (KSA) wydał nakaz zaprzestania działalności Winning Poker Network. To efekt kroków, jakie podejmowała firma w Holandii. 

Nielegalna działalność

Sprawa rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku, gdy KSA zbadał działalność Winning Poker Network i odkrył, iż operator nielegalnie oferował gry losowe. Holenderski regulator skontaktował się z firmą, a Winning Poker Network zapewnił, iż wstrzyma działania.

W dalszej kontroli przeprowadzonej przez KSA ustalono, iż strona Winning Poker Network nie była już dostępna w Holandii, ale gracze z tego kraju mogli założyć konto na innej witrynie prowadzonej przez operatora. Regulator stwierdził zatem, iż konsumenci w Holandii mogą używać tych kont do nielegalnego grania w Winning Poker Network.

Nakaz zaprzestania działalności

W związku z zaistniałą sytuacją, holenderski regulator wydał nakaz zaprzestania działalności Winning Poker Network pod rygorem okresowych kar pieniężnych. Jeżeli operator dalej będzie naruszać przepisy, na Winning Poker Network czeka cotygodniowa kara w wysokości 25 tysięcy euro.

KSA nadal zamierza bacznie obserwować działalność Winning Poker Network w Holandii.

Dodaj komentarz