Pinnacle podjął współpracę z GameScorekeeper, aby powiększyć ofertę esportu

kategoriaE-Sport autorMC data11.02.2019
Niższa marża bukmacherska w Pinnacle sprawiła, że firma umocniła swoją pozycję jako wiodący bukmacher internetowy. Pinnacle przeniósł się do zintegrowanego API GameScorekeepera, który monitoruje 85% wszystkich turniejów esportowych i dostarcza dane w czasie rzeczywistym.

Dyrektor ds. Handlu w Pinnacle, Marco Blume, twierdzi, że bazy danych GameScorekeeper i zautomatyzowane funkcje są potrzebne, aby utrzymać najszybciej rosnącą kategorię rynkową Pinnacle:

"Odkąd wprowadziliśmy do oferty nasz pierwszy zakład esportowy w 2010 roku, branża zakładów esports przeszła dramatyczną transformację. Esport znalazł drogę do piątki najpopularniejszych sportów w Pinnacle, ale nie zamierzamy na tym poprzestać. Dane są kluczem do utrzymania naszej niskiej marży, do rozwoju naszej oferty, aby dać klientom to, na co zasługują. Umowa z GameScorekeeperem jeszcze bardziej wzbogaci nasz produkt i ugruntuje naszą pozycję lidera w zakresie zakładów esportowych"

Założony w 2016 roku przez statystyka gier, Felixa Klastrup, GameScorekeeper ma stać się wiodącym przedsiębiorstwem w zbieraniu, śledzeniu i monitorowaniu danych esport. Ten start-up z siedzibą w Aarhus (Dania) zapewnia swoim partnerom rozwiązania esport w czasie rzeczywistym, wyniki rozgrywek/meczów oraz inwentaryzację danych historycznych. GameScorekeeper został uznany za jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Danii.

"Posiadanie dostępu do dużej ilości danych jakościowych jest główną zaletą biznesową na rynku esportów, ponieważ prowadzi to do większego zadowolenia klientów i obniżenia kosztów. A fakt, że Pinnacle, pionier esportu, inwestuje obecnie w wysokiej jakości dane, sprawi, że esport stanie się jeszcze bardziej wiarygodnym biznesem "- wyjaśnia Felix Klastrup, CEO i założyciel GameScorekeeper.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 11.02.2019
    ]