Ogolna 28 lipca 2020

Współpraca NetEnt i Tipico w USA

NetEnt i Tipico podpisały umowę, która gwarantuje, że gry NetEnt będą dostępne na rynku New Jersey po uruchomieniu nowej platformy operatora.

Szlagierowe gry NetEnt w New Jersey

Tipico to operator z siedzibą w Niemczech, który niedawno otrzymał licencje na oferowanie swoich usług w New Jersey. Tym samym dzięki współpracy z popularnym dostawcą gier już niebawem gracze z Ney Jersey będą mogli zagrać w szlagierowe gry produkcji NetEnt. Co więcej dostawca zapewnił, że wspomoże Tipico poprzez dziania marketingowe i promocyjne takie jak darmowe spiny oraz bonusy dla graczy z New Jersey.

Stopniowe wprowadzanie produktu

Brian Kraft, wiceprezes ds. Handlowych w NetEnt Americas LLC, nie ukrywał radości z podpisanej umowy: – Cieszymy się, że firma Tipico wybrała NetEnt na jednego z pierwszych dostawców treści, rozpoczynając swoją ekspansję w Stanach Zjednoczonych. Nie mogę się doczekać się naszej współpracy, która z całą pewnością będzie bardzo owocna. Jestem przekonany, że gracze w New Jersey będą zachwyceni. 

Z kolei Adrian Vella, dyrektor zarządzający Tipico na rynek amerykański stwierdził, że współpraca z NetEnt w New Jersey przyniesie jego firmie bardzo dużo korzyści. Zaznaczył także, że to początek ekspansji Tipico na tym rynku.

Jak już wspomnieliśmy niebawem na rynku w New Jersey w ofercie Tipico pojawią się szlagierowe produkcje NetEnt, ale za kilka miesięcy oferta zostanie poszerzona o kilkadziesiąt kolejnych produkcji.