Ogolna 16 lipca 2020

Targi branżowe ICE London 2021 przełożone na kwiecień

Firma Clarion Gaming ogłosiła, że ​​przełożyła przyszłoroczny ICE London w ExCeL London Exhibition Centre na 20 kwietnia. Impreza potrwa trzy dni i zakończy się 22 kwietnia. 

Zmiana planów

Pierwotnie Ice London miało odbyć się w terminie od 2 do 4 lutego, ale w związku z pandemią koronawirusa, która wpływa na swobodne podróżowanie, największe na świecie targi branży hazardowej zostały przesunięte w czasie o ponad dwa miesiące.

W ostatnim czasie dyskutowaliśmy o tym, jaki termin będzie najbardziej optymalny na organizację targów. W związku z tym, że mieliśmy pewne wątpliwości odnośnie do swobodnego podróżowania na początku 2021 roku, zdecydowaliśmy się przenieść imprezę na kwiecień – powiedziała dyrektor zarządzająca Clarion Gaming, Kate Chambers.

Ice London 2021 w kwietniu

Dyrektor zarządzająca Clarion Gaming, Kate Chambers uważa, że przełożenie imprezy na kwiecień było obecnie możliwie najlepszą decyzją: – Wydaje się, że w kwietniu świat będzie w znacznie lepszym położeniu, niż obecnie. Jestem pewna, że wówczas ludzie będą mieli więcej opcji, jeśli chodzi o podróżowanie. Mam pełne przekonanie, że dzięki wsparciu społeczności ICE London i iGB Affiliate, a także zaangażowaniu zespołu Clarion Gaming, sprostamy organizacji tej imprezy w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że ICE London 2020, które odbyło się w dniach 4-6 lutego, było jedną z ostatnich największych imprez branżowych zorganizowanych przed pandemią koronawirusa. Partnerem medialnym targów był Interplay.